Волян Владислав Васильович

Посада:

Прокурор другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих ТУ ДБР Київської обласної прокуратури 

Дата й місце народження: 

Інформація уточняється

Відомості про родичів:

Інформація уточняється

Освіта:

Інформація уточняється  

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

1998 рік – мажоритарка Верховна Рада 3-го скликання: самовисування, місто Калинівці Вінницької області.
Спеціаліст першої категорії відділу субсидій Калинівської районної державної адміністрації.
2016 рік – начальник юридичного відділу Калинівської міської ради.
2016 рік – старший слідчий першого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Київської області
2017 рік – слідчий в особливо важливих справах прокуратури Київської області.
2018 рік – слідчий в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Київської області.
2019 рік – прокурор відділу прокуратури Київської області.

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

15 грудня 2020 року ДБР закінчило надавати доступ до матеріалів досудового розслідування в порядку статті 290 КПК України та вручило обвинувальний акт Тетяні Чорновол у справі щодо штурму офісу “Партії регіонів” у 2014 році. Обвинувачення підписане і складене старшим групи прокурорів у цьому кримінальному провадженні прокурором другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих ТУ ДБР Київської обласної прокуратури Владиславом Васильовичем Воляном. 

Під час подій 18 лютого 2014 року брала участь у штурмі офісу “Партії Регіонів” на вулиці  Липській. Під час цієї події загинув працівник офісу Володимир Захаров. На місці, де знайшли тіло загиблого, Чорновол не було помічено, вона перебувала біля будівлі. ДБР обвинувачує її в умисному вбивстві (ст. 115 ККУ). У справі є лише докази участі Чорновол у штурмі “Партії Регіонів” і жодного доказу на підтвердження організації підпалу та умисного вбивства. Слідство триває з 2014 року, проте слідчі ДБР досі не встановили всі обставини смерті Захарова. Основний масив справи було створено протягом 2014-2016 років, проте активізація відбулась лише у 2020 році.

Розслідуванням курували керівник ГСУ МВС Олександр Вакуленко та його заступник Григорій Мамка, який наразі є народним депутатом від російської політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”.  Саме “ОПЗЖ” разом із “Слугами народу” у червні 2020 року звернулись до КСУ, аби зняти амністію з майданівців. Як переконана Чорновол, їй інкримінують умисне вбивство тому, що так можна її переслідувати за Майдан, оскільки всі інші статті ККУ знаходяться під амністією.

Порушення законодавства в рамках кейсу:

Інформація уточняється  

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

Інформація уточняється