- Недоброчесність
- Скандали
- Посилання
- ЗМІ про:
Міжнародні експерти виявили, що суддя не задекларувала авто чоловіка та дохід від його продажу.
В декларації за 2018 р. вказано об’єкт нерухомості (розділ 3), що належить декларанту чи члену родини на праві власності (Власність Спільна власність), при цьому дата набуття права співпадає зі звітним роком, а показники вартості нерухомості на дату набуття права та на дату останньої оцінки не вказано або дорівнюють 0.
Через численні факти виявлення сумнівних суддівських рішень та недоброчесності, Оксана Голуб вибула з конкурсу на посаду судді Вищого антикорупційного суду.
Дисциплінарні стягнення та покарання:
В 2017 році НАЗК перевіряло суддю на наявність конфлікту інтересів у справі експрокурора Шевченківського та Подільського районів Сергія Нечипоренка, затриманого у листопаді 2015 року, за підозрою в отриманні хабара у 150 тисяч доларів, чоловік Голуб був свого часу помічником Нечипоренка. Сама суддя активно заперечувала наявність конфлікту інтересів.
Суддя Шевченківського райсуду Києва Оксана Голуб у січні 2014-го заборонила учаснику Євромайдану керувати автомобілем впродовж чотирьох місяців. Активіст, нібито, “не зупинився” на вимогу міліції. Згодом Апеляційний суд Києва скасував це рішення. Сама Оксана Голуб не повідомила про цей випадок у своїй декларації доброчесності, хоч цього вимагає закон.
В січні 2021 року суддя виправдала догхантера Святогора, який «прославився» нелюдським поводженням з тваринами. Захисники тварин відзначають, що на його совісті близько 1000 вбитих безпритульних собак.
Під час засідання в справі Шеремета 23 березня 2021 року проявила публічну неповагу до офіційного вітання Збройних Сил України «Слава Україні!», заявивши, що «виголошуючи вітання «Слава Україні!», ви порушуєте порядок в залі засідання. Нагадую, тут вам не Майдан!».
Пов’язані справи
Справа Шеремета
Справа проти Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь (“справа Шеремета”)