Тішин Михайло Володимирович

Посада:

Прокурор Офісу Генерального прокурора України

Дата й місце народження: 

Інформація уточняється

Відомості про родичів:

Інформація уточняється

Освіта:

Інформація уточняється  

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

2015 рік – прокурор Дрогобицької міжрайонної прокуратури Львівської області.

2016 рік – старший слідчий Військової прокуратури Харківського гарнізону.

2017 рік – старший слідчий слідчого відділу слідчого управління Військової прокуратури сил антитерористичної операції (працював в Донецькій області)

2019 рік – прокурор відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.

2020 рік – прокурор відділу Офісу Генерального прокурора України.

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

Співучасник фальсифікації справи Шеремета. Входить до групи прокурорів у справі та підтримує публічне обвинувачення в суді. Вимагав, попри відсутність підстав, продовження тримання Андрія Антоненка під вартою та вдягти браслет на Юлію Кузьменко.

Порушення законодавства в рамках кейсу:

Інформація уточняється  

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

У резонансній справі полковника ЗСУ Івана Без’язикова у січні 2020 року змінили групу прокурорів. Замість Олега Пересади, який представляв обвинувачення три роки, у засідання з’явився Михайло Тішин з нового Офісу генпрокурора. Спочатку Без’язиков дав вільні показання, потім його допитував прокурор. Справу розгляд Шевченківський суд Києва. Полковника ЗСУ обвинувачували у державній зраді та участі у терористичній організації, про це йдеться на сайті “Судовий репортер”.

В одній з найбільш суперечливих справ російсько-української війни – перше судове рішення. Так, Шевченківський районний суд Києва 7 квітня засудив полковника Івана Без’язикова до 13 років позбавлення волі. Він був начальником розвідвідділу штабу управління 8 Армійського корпусу сухопутних військ Збройних сил України, розформованого у березні 2015 року. За звинуваченням прокурорів суд визнав його винним у державній зраді та створенні терористичної групи та призначив 13 років позбавлення волі із позбавленням військового звання. Про це інформує “Главком”.