- Недоброчесність
- Скандали
- Посилання
- ЗМІ про:
(наявність обставин, які говорять про ймовірне порушення переслідувачем Закону України «Про запобігання корупції»):
Суддя Писанець В. А. 25 січня 2017 року постановив ухвалу, згідно з якою відмовився дозволити Генеральній прокуратурі почати спеціальне досудове (заочне) розслідування проти екссекретаря РНБО, ексглави АП Андрія Клюєва, який підозрюється у виконанні протиправної вказівки експрезидента Віктора Януковича щодо розгону активістів Євромайдану у період з 22 по 29 листопада 2013 року. Як повідомляє канал 112, 28 лютого 2014 року Клюєва було оголошено у розшук. При цьому СБУ встановила, що Клюєв перебуває на території Росії. Як зазначає видання “Українська правда”, підставою для відмови стало те, що Генпрокуратура направила Клюєву повідомлення про підозру на неправильну адресу, підозрюваний не перебуває в розшуку у цій кримінальній справі, а також обставина, що інформація про перебування Клюєва на території РФ є припущенням і документально не підтверджена.
Дисциплінарні стягнення та покарання:
Інформація уточнюється
За інформацією “Української правди”, суддя Писанець 26 грудня 2016 року скасував арешт коштів Романа Ємеліна, який очолював департамент “Всеукраїнського банку розвитку”. Ємелін стверджував, що позичив у мешканця Єнакієвого Яшара Ходжаєва 3 млн доларів. Відповідно до інформації, зазначеній у матеріалі, у 2015 році Печерський суд арештував ці кошти за фактом незаконного кредитування регіональних залізниць банком сина експрезидента Віктора Януковича – Олександра. Як повідомляє видання “Українська правда”, ПАТ “Всеукраїнський банк розвитку” належить сину експрезидента Олександру Януковичу. При цьому Яшар Ходжаєв, за повідомленням “Української правди”, є особою, яка у 2015 році купила офісне приміщення, де базувалася фірма “Танталіт”, що володіла резиденцією “Межигіря” Віктора Януковича.
Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень та матеріалу видання “Судовий репортер”, 30 січня 2019 року суддя Писанець постановив ухвалу, якою зняв арешт з майна нідерландської компанії “Фонд Адміністративне бюро LVV”, яку пов’язували із ексглавою МВС України Віталія Захарченка. Як повідомляє видання “Українська правда”, йдеться про 20 земельних ділянок, три будинки, квартиру і два машиномісця. Однак, за інформацією видання “Українська правда”, уже 7 лютого 2019 року Печерський районний суд міста Києва знову наклав арешт на майно вказаної нідерландської компанії у рамках справи про незаконне збагачення і відмивання грошей ексміністра МВС України Віталія Захарченка. Раніше повідомлялося, що Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування за фактами відмивання близько 10,34 мільярдів гривень через Смартбанк колишнім головою Міністерства внутрішніх справ часів президентства Віктора Януковича Віталієм Захарченком та його оточенням.
В 2016 році ухвалив рішення щодо активів ще одного втікача-регіонала, Сергія Арбузова.
В травні 2019 ЗМІ повідомили, що ГПУ бачить «заінтересованість» судді Печерського суду міста Києва Віталія Писанця на користь Олега Репи – забудовника скандального довгобуду ЖК «Шевченківський квартал».
Печерський суд Києва не дозволив взяти під варту поліцейського Єльцова, який ініціював кримінальні провадження проти трьох учасників Революції Гідності.
У Києві машину судді з Луганщини залили червоною фарбою
Вінні-Пух Шредінгера у Печерському суді
Суд призначив нічний домашній арешт підозрюваному у справі Майдану посадовцю поліції
Суд не дозволив ГПУ почати заочне розслідування проти Клюєва
Суд скасував арешт 15 мільйонів доларів у банку Януковича
Суд зняв арешт із майна екс-глави МВС Захарченка
Пов’язані справи
Справа Шеремета
Справа проти Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко, Яни Дугарь (“справа Шеремета”)