- Недоброчесність
- Скандали
- Посилання
- ЗМІ про:
(наявність обставин, які говорять про ймовірне порушення переслідувачем Закону України «Про запобігання корупції»):
Інформація уточнюється.
Дисциплінарні стягнення:
Інформація уточнюється.
Згідно з розслідуванням “Слідство. Інфо”, яке вийшло у 2016 році, суддя може бути причетним до корупційного скандалу за участю члена ВРЮ Павла Гречківського. Як повідомляють журналісти, член Вищої ради юстиції обіцяв громадянину Олегу Шкляру вирішити питання про забезпечення ухвалення “потрібного” рішення суддями апеляційної та касаційної інстанцій через Голову ВГСУ – Богдана Львова. У якості винагороди за таку “допомогу” з громадянина Шкляра, за його словами, вимагали $500 тис, з яких $200 тис мали були призначені “за позитивне рішення Вищого господарського суду України”. З особистих джерел журналісти дізнались про те, що напередодні скандалу Павло Гречківський зустрічався з Богданом Львовом у робочому кабінеті судді.
Згідно висновку Громадської ради доброчесності, суддя, діючи як Голова Вищого господарського суду, власними Розпорядженнями сформував колегію суддів ВГСУ для розгляду справи, чим порушив вимоги частини 4 статті 15 Закону України “Про судоустрій та статус суддів”, яким встановлено, що визначення колегії суддів для розгляду конкретної справи здійснюється автоматизованою системою документообігу під час реєстрації відповідних документів, а також в інших випадках визначення складу суду на будь-якій стадії процесу, за принципом випадковості.
Цей факт став підставою, з якої Верховний Суд України скасував рішення колегії судів ВГСУ. Зокрема, у рішенні Верховного Суду України зазначено, що “ураховуючи, що у справі, яка розглядається, в суді касаційної інстанції колегію суддів було сформовано без застосування автоматизованої системи документообігу за принципом вірогідності, судова палата у господарських справах Верховного Суду України дійшла висновку, що постанову Вищого господарського суду України від 12.01.2015 року було прийнято з порушенням вимог щодо розгляду справи судом, встановленим законом”.
Вищевказані обставини розслідувалися у рамках кримінального провадження, проте, слідчим було прийняте рішення про закриття кримінального провадження.
Служба безпеки України під час перевірки з’ясувала, що голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов у 2012 році отримав російський паспорт замість документа, який втратив чинність у 1999 році.
СБУ підтвердила наявність російського паспорта у судді Богдана Львова
Слизька риба: як Генпрокуратура випускає з рук ТОП-хабарників
Верховний суд завтра може зіграти на руку Коломойському в американських справах проти олігарха
ДемСокира провела ювілейну 20-ту акцію під судом проти Коломойського (ФОТО)
“Вовки” та “львови” в овечих шкурах: чому гальмує реформа судової системи
Як судді голосують за вказівками керівництва: з’явився аудіозапис таємних зборів
Заступник голови ВСУ впливав на ключові призначення у судах: з’явився аудіозапис
Суддя, що назвав порушення закону “благими намірами”, пройшов у новий Верховний Суд