УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ “ПРАВОТВОРЕЦЬ”

Сайт “Правотворець” (далі – “Правотворець”)- правозахисна ініціатива, що покликана чинити опір політичним переслідуванням громадян з патріотичною позицією і є спільним проектом ініціатив #FreeRiff, #FreeDrKuzmenko, Рух Опору Капітуляції, адвоката Тараса Безпалого, адвокатського об’єднання «ОК LEGAL», фірми «СЕНС Консалтинг».

Використовуючи цей Сайт, Ви погоджуєтеся з цими умовами використання. Якщо Ви з ними не погоджуєтеся, не використовуйте цей Сайт.

“Правотворець” залишає за собою право на свій розсуд змінювати, модифікувати, додавати або видаляти фрагменти цих Умов використання в будь-який час. Періодична перевірка цих Умов використання щодо внесення змін є Вашою відповідальністю. Ви можете ознайомитися з Умовами використання за посиланням внизу веб-сторінки. Продовження використання Вами Сайту після оновлення Умов використання означає, що Ви погоджуєтеся дотримуватися будь-яких таких змін.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Авторське право і всі права на інтелектуальну власність оригінальних матеріалів Сайту закріплене і залишається в сайту “Правотворець”, якщо не вказане інше. Ви можете використовувати матеріали Сайту при дотриманні наступних умов:

  1. Матеріали використовуються виключно для інформаційних цілей.
  2. Матеріали використовуються лише для особистого, некомерційного користування
  3. Будь-яке копіювання або завантаження будь-яких матеріалів Сайту повинні включати активне гіперпосилання на сайт “Правотворець”.

За винятком випадків, обумовлених вище, жоден з матеріалів Сайту не повинен тлумачитись як надання ліцензії або права на використання будь-якої торговельної марки або авторських прав будь-якої третьої сторони.

РОЗМІЩЕННЯ КОМЕНТАРІВ\МАТЕРІАЛІВ НА САЙТІ, В БЛОГАХ ТА ІНШИХ ПРОДУКТАХ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРОЕКТОМ “ПРАВОТВОРЕЦЬ”

Будь-які коментарі, представлені в наших Блогах, надаються на тій підставі, що ми будемо розглядати і можемо редагувати такі коментарі перед їх публікацією на Сайті, і що не всі матеріали будуть опубліковані. Ми не несемо ніякої відповідальності щодо змісту будь-яких коментарів, опублікованих або розміщених на даному Сайті третіми особами або щодо матеріалів третіх осіб, які ми публікуємо на Сайті. Ви несете повну відповідальність за будь-які дії, вчинені вами або іншими, уповноваженими вами, особами, або іншим чином від вашого імені.

Будь-які повідомлення, які ми отримуємо від вас в рамках Блогів, а також будь-який матеріал, який ви передаєте або публікуєте, або розміщуєте через Сайт, буде вважатися не конфіденційним і немайновим, і ми залишаємо за собою право на використання таких повідомлень в будь-яких цілях. Відносно таких розміщень ви надаєте нам безстрокове, безоплатне, не ексклюзивне право, що передається, і ліцензію на використання, відтворення, зміну, адаптацію, редагування, публікацію і здійснення всіх авторських прав і права на публічне використання таких матеріалів у всьому світі і/або включення їх в інші матеріали будь-яких ЗМІ, нині відомих або створених в майбутньому, протягом усього терміну будь-яких прав, які можуть існувати щодо такого матеріалу, відповідно до обмежень конфіденційності, викладених в «Політиці конфіденційності». Якщо ви не хочете надавати ці права сайту “Правотворець”, то, будь ласка, не надавайте свої матеріали на Сайт. Відправляючи матеріали на Сайт, ви також:

  1. Гарантуєте, що такий матеріал є вашою власною оригінальною роботою і що у вас є право зробити його доступним для нас у всіх вищевказаних цілях.
  2. Гарантуєте, що такий матеріал не є таким, що дискредитує, не порушує права третіх осіб і не порушує жодних законів.
  3. Погоджуєтеся на використання Сайту тільки в законних цілях і таким чином, щоб не обмежувати або не перешкоджати володінню і користуванню Сайту будь-якою третьою стороною. Заборонена поведінка включає без обмеження поведінку, яка є незаконною, або яка може турбувати або заподіяти страждання будь-якій особі, а також надання або передачу матеріалу, який є таким, що дискредитує, образливим, непристойним, заподіює шкоду, порнографічним, провокаційним, що порушує конфіденційність або особисту інформацію, або, який, на нашу думку, може образити будь-яку особу або завдати шкоди нашій репутації. Ви не повинні використовувати образливу або агресивну мову, лаятися, погрожувати, переслідувати або ображати будь-яку особу, в тому числі інших користувачів.
  4. Згодні відшкодувати нам збитки і захистити від будь-яких претензій, відповідальності, витрат, відшкодування шкоди або збитків, які ми можемо понести (в тому числі, без обмеження судові витрати) в результаті будь-якого порушення вами положень, викладених у цьому пункті 3.
  5. Погоджуєтеся відмовитися від будь-яких моральних прав на ваші матеріали з метою їх представлення і розміщення на Сайті і в інших цілях, зазначених вище.

Ви не повинні навмисно порушувати будь-які закони, правила або інструкції.

Ніхто з користувачів не повинен рекомендувати будь-який інший сайт, так само як не давати конкретні посилання на інші сайти (URL адреси), якщо ці сайти (і посилання на них) порушують будь-яке з вищевказаних положень. Жоден користувач не повинен розміщувати рекламу на Сайті.

При використанні Сайту ви погоджуєтеся не видавати себе за іншу особу, або використовувати вигадане ім’я або ім’я, яке ви не маєте права використовувати, або створювати неіснуючу адресу електронної пошти, або вводити в оману інших щодо своєї особистості, або будь-якого джерела спілкування.

Ви не повинні завдавати шкоди Сайту, наповнювати Сайт великою кількістю інформації, в результаті чого відбувається збій в його обслуговуванні, або здійснювати будь-які інші дії, які можуть вплинути на функціональність Сайту, наприклад: запускати віруси, черв’яки, логічні бомби або подібне. Ви не повинні змішувати або спотворювати, переміщати, видаляти або іншим чином змінювати будь-яку інформацію, яка розміщена на Сайті.

Ми залишаємо за собою право з будь-якої причини відхиляти будь-які повідомлення та/або повністю видаляти будь-які матеріали, надані в наші Блоги або інше розміщення на Сайті. Ми не повідомляємо тих, хто надає такий матеріал, про відмову в розміщенні або видаленні матеріалу.

Ми залишаємо за собою право уживати будь-яких заходів проти будь-якого облікового запису або користувача, в будь-який час і з будь-якої причини. На наш розсуд ми можемо негайно і без попереднього повідомлення припинити доступ до Сайту або до реєстраційних областей Сайту, або перешкодити вам надавати коментарі через Сайт. Якщо ви практикуєте поведінку, яка порушує ці Умови та Положення, і ми вважаємо таку поведінку грубою і/або повторюваною, ми можемо використовувати будь-який наявний у нас обсяг інформації, щоб запобігти подальшим порушенням. Якщо ваш доступ до Сайту або реєстраційним областям Сайту буде припинений, ви не можете відкрити у нас інший обліковий запис або пройти повторну реєстрацію, а ми залишаємо за собою право припинити або скасувати будь-яку таку реєстрацію.

Якщо ви хочете подати скаргу на будь-який матеріал, опублікований на Сайті, повідомте нам суть вашої скарги за адресою: [email protected]

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

За винятком випадків, коли це заборонено законом, і за винятком будь-яких гарантій, прямо передбачених цими Умовами використання, будь-яка умова, гарантія, право або відповідальність, які в іншому випадку були б такими, що маються на увазі у цих Умовах використання або встановлювалися б законом, виключаються.

Ви використовуєте Сайт на Ваш власний ризик, а ми за жодних обставин не несемо відповідальності за будь-які збитки (зокрема прямі, побічні, непрямі або штрафні збитки чи шкоду, а також збитки, заподіяні внаслідок упущеної вигоди, втрати даних або переривання господарської діяльності), пов’язані з доступом, використанням або неможливістю доступу або використання веб-сайту або будь-яких помилок чи упущень у його вмісті. Це включає завдання шкоди Вашому комп’ютеру або іншому майну, зокрема завданої комп’ютерними вірусами або будь-яким іншим технологічно шкідливим матеріалом, які можуть заразити Ваш комп’ютер або інше майно внаслідок використання Вами цього веб-сайту, включно з завантаженнями будь-яких файлів або іншого вмісту з веб-сайту.

РЕГУЛЮЮЧЕ ПРАВО ТА ЮРИСДИКЦІЯ

Ця Угода про Умови використання та Ваше користування Сайтом регулюються законодавством України, виключаючи застосування його колізійних норм. Ці Умови використання, їх предмет та поширення їхньої дії (а також будь-які позадоговірні спори та претензії) будуть регулюватися законодавством України.

Заголовки, використані в цих Умовах використання, наведені виключно для зручності та не використовуються при визначенні значення або тлумаченні цих Умов використання.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist