Посада: суддя Господарського суду Києва.

Дата й місце народження: 5 березня 1962 року

Information about relatives:

Шкурдова Юлія Сергіївна, донька – з 2011 року працює спочатку секретарем, а потім помічником судді у Вищому господарському суді Верховного суду України.

Освіта:

Харківський юридичний інститут ім. Ф. Е. Дзерджинського

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

1992–2006 рр. – арбітр Арбітражного  суду  Полтавської області;

2006–2011 рр. – суддя Військового апеляційного суду Центрального регіону;

З 2011 р. й дотепер – суддя Господарського суду Києва.

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

Кейс «Коломойський проти України»

Порушення законодавства в рамках кейсу:

В лютому 2019 року суддя Шкурдова з другої спроби прийняла до розгляду позов Коломойського і афільованої компанії Triantal Investments про повернення їм акцій банку.

В квітні того ж року вона  почала розгляд справи про визнання недійсним договору купівлі-продажу ПриватБанку Мінфіну за 1 грн під час націоналізації і повернення акцій банку його колишнім власникам – Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову.

Суд відхилив клопотання Мінфіну, який просив залишити позовну заяву без розгляду. Тоді ж до списку відповідачів було додано Нацбанк України, НКЦПФР, ПриватБанк, а також зберігачів Укрексімбанк і “Солід Дніпро”.

В червні 2019 суддя зробила процес закритим. Ще на стадії підготовчих слухань адвокати держави скаржилися в пресі, що вона часто обмежувала їх у репліках. Проте до позивачів Шкурдова нібито ставилася лояльно.

16 жовтня 2019 року Шкурдова призупинила розгляд позову Коломойського про повернення акцій ПриватБанку до рішення у справі в Шостому апеляційному адмінсуді.

ПриватБанк заявив, що апеляційна інстанція, незважаючи на порушення строків подання апеляції одним із відповідачів у справі та дію так званого «антиколомойського» закону, фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку.

Це рішення відразу дало можливість судді Господарського суду Києва Шкурдовій, яка призупинила розгляд справи в жовтні 2019 року, відновити провадження та визнати недійсним продаж ПриватБанку та повернути акції колишнім власникам.

Потім засідання суду за позовом неодноразово переносили, а клопотання відповідачів про відвід судді Людмили Шкурдової відхиляли.

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

З0 листопада 2015 р. зняла арешт з майна та грошових активів компанії “Східно-європейська паливно-енергетична компанія”, власником якої є один з “гаманців” режиму Віктора Януковича Сергій Курченко. В рамках цієї справи суд скасував своє ж рішення від 17 липня 2014 р.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

The information is being clarified.

Disciplinary sanctions:

The information is being clarified.

Scandals:

У 2017 році суддя Шкурдова скаржилася до Вищої ради правосуддя та генпрокурора Юрія Луценка на громадськість через позов російського банку «ВТБ» до українського приватного підприємства про стягнення заборгованості у сумі понад 2,185 млрд грн. З її скарги випливає, що судді не сподобалося, що активісти під час засідання вигукували «Ганьба!», а журналісти публікували про неї інформацію в інтернеті.

Link

http://www.vru.gov.ua/content/file/270-0-6-17_.pdf

Declaration for 2018

Declaration for 2019

Declaration for 2020

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

Господарський суд знову припинив розгляд справи про повернення акцій ПриватБанку Коломойському

Розгляд позову Коломойського щодо «Приватбанку» перенесли на 7 травня

Назад у 2016-му | Приватбанк – Коломойському? Що відбувається у суді за банк: деталі закритого процесу

Який зв’язок між суддями Північного апеляційного господарського суду і Коломойським?

Націоналізація “ПриватБанку”: розгляд справи заморозили до кінця травня

З майна компанії Курченка арешт зняла та сама суддя, яка його накладала

Посада: раніше Вищого господарського суду України.

Дата й місце народження:

28.09.1967, Запоріжжя

Information about relatives:

Гевко Оксана Йосифівна (дружина) – з жовтня 2018 і дотепер працює головним спеціалістом фінансового відділу Тернопільського окружного адміністративного суду.

Літинська Оксана Степанівна (двоюрідна сестра) – в 2015-2020 роках була депутатом в Хмелівській сільській раді Теребовлянського району Тернопільської області.

Освіта:

Військовий інститут Міністерства оборони СРСР у Москві.

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

1989-1992 – начальник канцелярії у військовому трибуналі Києва.

1992-1998 – член Військового суду Київської області.

1998-2002 – суддя Військового суду Центрального реґіону України в Києві.

2002-2004 – суддя Київського апеляційного господарського суду.

2004-2017 – суддя Вищого господарського суду України

З квітня 2017 – голова Вищого господарського суду у складі Верховного Суду України.

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

Кейс «Коломойський проти України»

Порушення законодавства в рамках кейсу:

У жовтні 2021 року суддя Богдан Львов з Касаційного господарського суду у Складі Верховного Суду передав справу Коломойського до Великої Палати Верховного Суду. Львов має великі шанси стати головою Верховного Суду, бо попередня голова суду Валентина Данішевська пішла у відставку. Тобто фактично, він просто передав справу самому собі.

Суддя є другом юриста Ігоря Коломойського, ексголова ОП Зеленського  Андрія Богдана.

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

У 2019 році компанія Коломойського через суд скасувала 40 млн грн штрафу від АМКУ за змову на аукціонах «Укрнафти». Одним з суддів був суддя Касаційного господарського суду Богдан Львов.

У 2019 журналістка Марина Ансіфорова опублікувала аудіозапис таємних зборів керівників господарських судів у листопаді 2015 року напередодні чергового З’їзду суддів.

Збори вів тодішній голова Вищого господарського суду Богдан Львов. Нині він голова нового Касаційного господарського суду та одночасно заступник голови Верховного Суду.

Тоді З’їзд мав вирішити три ключових кадрових питання – обрати суддю Конституційного суду, двох членів Вищої кваліфікаційної комісії та новий склад Ради суддів України.

Богдан Львов наче директор заводу по виробництву судових рішень повідомив присутнім, за кого треба голосувати. І не просто повідомив, а вимагав витягнути ручку, папірець та записати потрібні прізвища. Судді проголосували, як треба.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

The information is being clarified.

Disciplinary sanctions:

The information is being clarified.

Scandals

Згідно з розслідуванням “Слідство. Інфо”, яке вийшло у 2016 році, суддя може бути причетним до корупційного скандалу за участю члена ВРЮ Павла Гречківського. Як повідомляють журналісти, член Вищої ради юстиції обіцяв громадянину Олегу Шкляру вирішити питання про забезпечення ухвалення “потрібного” рішення суддями апеляційної та касаційної інстанцій через Голову ВГСУ – Богдана Львова. У якості винагороди за таку “допомогу” з громадянина Шкляра, за його словами, вимагали $500 тис, з яких $200 тис мали були призначені “за позитивне рішення Вищого господарського суду України”. З особистих джерел журналісти дізнались про те, що напередодні скандалу Павло Гречківський зустрічався з Богданом Львовом у робочому кабінеті судді.

Згідно висновку Громадської ради доброчесності, суддя, діючи як Голова Вищого господарського суду, власними Розпорядженнями сформував колегію суддів ВГСУ для розгляду справи, чим порушив вимоги частини 4 статті 15 Закону України “Про судоустрій та статус суддів”, яким встановлено, що визначення колегії суддів для розгляду конкретної справи здійснюється автоматизованою системою документообігу під час реєстрації відповідних документів, а також в інших випадках визначення складу суду на будь-якій стадії процесу, за принципом випадковості.

Цей факт став підставою, з якої Верховний Суд України скасував рішення колегії судів ВГСУ. Зокрема, у рішенні Верховного Суду України зазначено, що “ураховуючи, що у справі, яка розглядається, в суді касаційної інстанції колегію суддів було сформовано без застосування автоматизованої системи документообігу за принципом вірогідності, судова палата у господарських справах Верховного Суду України дійшла висновку, що постанову Вищого господарського суду України від 12.01.2015 року було прийнято з порушенням вимог щодо розгляду справи судом, встановленим законом”.

Вищевказані обставини розслідувалися у рамках кримінального провадження, проте, слідчим було прийняте рішення про закриття кримінального провадження.

Служба безпеки України під час перевірки з’ясувала, що голова Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Богдан Львов у 2012 році отримав російський паспорт замість документа, який втратив чинність у 1999 році.

Link

Акаунт судді у Фейсбуці

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Декларація перед звільненням

mass media about:

СБУ підтвердила наявність російського паспорта у судді Богдана Львова

Слизька риба: як Генпрокуратура випускає з рук ТОП-хабарників

Верховний суд завтра може зіграти на руку Коломойському в американських справах проти олігарха

ДемСокира провела ювілейну 20-ту акцію під судом проти Коломойського (ФОТО)

“Коломойський за ціною не постоїть”. Господарський суд може скасувати націоналізацію ПриватБанку – ЗМІ

“Вовки” та “львови” в овечих шкурах: чому гальмує реформа судової системи

Ще одна компанія Коломойського через суд скасувала 40 млн грн штрафу від АМКУ за змову на аукціонах «Укрнафти»

Як судді голосують за вказівками керівництва: з’явився аудіозапис таємних зборів

Заступник голови ВСУ впливав на ключові призначення у судах: з’явився аудіозапис

Суддя, що назвав порушення закону “благими намірами”, пройшов у новий Верховний Суд

https://bihus.info/sudda-so-nazvav-porusenna-zakonu-blagimi-namirami-proisov-u-novii-verhovnii-sud

Посада: член Вищої ради правосуддя, суддя Північного апеляційного господарського суду

Дата й місце народження: 24 травня 1974, місто Рівне

Information about relatives:

Будь-яка інформація щодо близьких родичів судді відсутня

Освіта:

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

1992 – 1993 – юрисконсульт Виробничо-комерційного підприємства “Ольга”, Рівненська область.

1997 – 1998 – юрисконсульт Товариства з обмеженою відповідальністю “Виробниче підприємство “Укравтобуд” в Києві.

1999 – 2000 – відповідальний секретар судової колегії з перегляду рішень, ухвал, постанов Вищого арбітражного суду України.

2000 – 2002 – спеціаліст 1 категорії секретаріату колегії з підготовки матеріалів наглядового провадження Вищого (арбітражного) господарського суду України.

2002 – 2004 – помічник судді Вищого господарського суду України.

2004 – 2008 – суддя (з 04.2009 – безстроково) Господарського суду Київської області.

2008 – 2011 – суддя Київського апеляційного господарського суду.

2011 – 2018 – суддя Вищого господарського суду України.

2018 – суддя Київського апеляційного господарського суду (суд припинив діяльність 03.10.2018).

У червні 2019 переведена до Північного апеляційного господарського суду.

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

Кейс «Коломойський проти України»

Порушення законодавства в рамках кейсу:

9 грудня 2020 року колегія суддів Північного апеляційного господарського суду фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку, повідомила пресслужба банку.

Судді Віталій Корсак, Ольга Попікова та Олексій Євсіков скасували ухвалу судді господарського суду Києва Лариси Шкурдової від 16 жовтня 2019 року про зупинення провадження у справі № 910/1834/19.

«Апеляційна інстанція, незважаючи на порушені строки подання апеляції одним з відповідачем у справі та дію так званого „антиколомойського“ закону, фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку. Саме такі наслідки може мати подальший розгляд справи за позовом Ігоря Коломойського та TRIANTAL INVESTMENTS LTD (кіпрська компанія, яка володіла одним з найбільших пакетів акцій ПриватБанку до його націоналізації та належить Коломойському та Боголюбову) про незаконність договору купівлі-продажу ПриватБанку та витребування акцій до розгляду іншого позову Ігоря Коломойського — про визнання незаконною націоналізації ПриватБанку, що наразі розглядається Шостим апеляційним адміністративним судом (справа № 826/7432/17)», – заявили в Приватбанку.

Ці судді, незважаючи на порушення строків подання апеляції та дію так званого «антиколомойського» закону, фактично відновили провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку.

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

В травні 2021 року канадська компанія TIU Canada вимагала відведення суддів Північного апеляційного госпсуду Попікової, Корсака та Євсікова. Вони розглядають справу про незаконне відключення сонячної електростанціївід мереж АТ “Нікопольський завод феросплавів” (НЗФ)”.

В TIU Canada пояснили, що судді Корсак, Попікова та Євсіков раніше у справі проти державного ПриватБанку виносили рішення на користь Ігоря Коломойського, який контролює НЗФ.

Тому іноземці припускають, що  судді не зможуть об’єктивно розглядати справу, пов’язану з цим. підприємством.

Президент TIU Canada Майкл Юркович, цитований прес-службою, вважає за неможливе розраховувати на неупереджене слухання справи, коли судді мають послужний список рішень на користь олігарха, який перебуває під санкціями США.

У травні всі троє суддів самі взяли самовідвід.

Disciplinary sanctions:

The information is being clarified.

Dishonesty

Як повідомляє портал Бігус.Декларації, сума грошових активів декларанта (зокрема, за 2016 рік) і родини в 10+ разів вища за суму всіх доходів декларанта і родини.

Scandals

Відповідно до рейтингу CORRUPT.UA «Топ-10 суддів-мільйонерів» за 2016 рік, посіла третє місце серед представників судової влади, що задекларували найбільше готівкових коштів, а саме – 6 899 725 грн.

Link

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about

Cуд відновив розгляд позову Коломойського про скасування націоналізації ПриватБанку

TIU Canada вимагає відведення суддів Північного апеляційного госпсуду у справі про відключення НЗФ її СЕС

Канадський інвестор подав до суду на НФЗ Коломойського через відключення сонячної електростанції

Троє суддів у справі про відключення НЗФ сонячної електростанції TIU Canada заявили самовідвід

Посада: суддя Північного апеляційного господарського суду.

Дата й місце народження: 17 вересня 1968 року.

Information about relatives:

Фадєєва Власта Юріївна, дружина

Фадєєва Ніна Миколаївна, теща – з 2010 по 2014 член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. З 2015 займається адвокатською діяльністю.

Освіта:

Національна академія внутрішніх справ, Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, КНЕУ ім. Гетьмана.

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

1993-2001 – займав посади середнього та старшого начальницького складу Головного управління Державного фельд’єгерської служби.

2001-2004 – працював на різних посадах (спеціаліст, помічник судді, начальник відділу забезпечення роботи судової палати) у Вищому господарському суді України.

2004-2008 – суддя Господарського суду міста Києва.

2008-2011 – суддя Київського апеляційного господарського суду (у 2009 обраний безстроково).

2011-2018 – суддя Вищого господарського суду України (припинив діяльність 15.12.2017) (2014 по 2018 заступник секретаря Першої судової палати).

2018 – суддя Київського апеляційного господарського суду ( в 2018 указом президента суд ліквідовано).

У жовтні 2019 переведений до Північного апеляційного господарського суду.

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

Кейс «Коломойський проти України»

Порушення законодавства в рамках кейсу:

9 грудня 2020 року колегія суддів Північного апеляційного господарського суду фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку, повідомила пресслужба банку.

Судді Віталій Корсак, Ольга Попікова та Олексій Євсіков скасували ухвалу судді господарського суду Києва Лариси Шкурдової від 16 жовтня 2019 року про зупинення провадження у справі № 910/1834/19.

«Апеляційна інстанція, незважаючи на порушені строки подання апеляції одним з відповідачем у справі та дію так званого „антиколомойського“ закону, фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку. Саме такі наслідки може мати подальший розгляд справи за позовом Ігоря Коломойського та TRIANTAL INVESTMENTS LTD (кіпрська компанія, яка володіла одним з найбільших пакетів акцій ПриватБанку до його націоналізації та належить Коломойському та Боголюбову) про незаконність договору купівлі-продажу ПриватБанку та витребування акцій до розгляду іншого позову Ігоря Коломойського — про визнання незаконною націоналізації ПриватБанку, що наразі розглядається Шостим апеляційним адміністративним судом (справа № 826/7432/17)», – заявили в Приватбанку.

Ці судді, незважаючи на порушення строків подання апеляції та дію так званого «антиколомойського» закону, фактично відновили провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку.

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

В травні 2021 року канадська компанія TIU Canada вимагала відведення суддів Північного апеляційного госпсуду Попікової, Корсака та Євсікова. Вони розглядають справу про незаконне відключення сонячної електростанції від мереж АТ “Нікопольський завод феросплавів” (НЗФ)”.

В TIU Canada пояснили, що судді Корсак, Попікова та Євсіков раніше у справі проти державного Приватбанку виносили рішення на користь Ігоря Коломойського, який контролює НЗФ.

Тому іноземці припускають, що  судді не зможуть об’єктивно розглядати справу, пов’язану з цим. підприємством.

Президент TIU Canada Майкл Юркович, цитований прес-службою, вважає за неможливе розраховувати на неупереджене слухання справи, коли судді мають послужний список рішень на користь олігарха, який перебуває під санкціями США.

У травні всі троє суддів самі взяли самовідвід.

Disciplinary sanctions:

The information is being clarified.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

The information is being clarified.

Scandals

В 2018 році на конкурс до нового Верховного суду йшли судді Вищого господарського суду, які працювали за керівництва Віктора Татькова, якому Генеральна прокуратура оголосила підозру у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ і оголосила в розшук.

​Журналісти «Схем» відшукали ухвалу від 2013 року, у якій одна зі сторін процесу звертає увагу головуючого на той момент судді Євсікова на порушення, що склад суддів апеляційної інстанції не був визначений за правилом – тобто за допомогою комп’ютерної системи. Тоді Євсіков в цьому порушення не побачив, пославшись на рішення суддів на зборах, яке дозволило обійти автоматичний розподіл справ.

Сам екс-суддя на запитання журналістів, чи знав він, що у Вищому господарському суді часів президента Януковича існувала система в обхід автоматизованого розподілу справ, коротко відповів: «Скарг від адвокатів не було. (…) Зрозумійте, в мене теж є репутація».

В 2019 Громадська рада доброчесності опублікувала висновок про діяльність судді. Він використовував родинні зв’язки для здійснення кар’єри. Крім того, у членів ГРД виникли питання щодо статків судді. Члени Ради вирішили, що Євсіков не відповідає критеріям судді, який може працювати у Верховному суді.

Link

Висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

Cуд відновив розгляд позову Коломойського про скасування націоналізації ПриватБанку

TIU Canada вимагає відведення суддів Північного апеляційного госпсуду у справі про відключення НЗФ її СЕС

Канадський інвестор подав до суду на НФЗ Коломойського через відключення сонячної електростанції

Троє суддів у справі про відключення НЗФ сонячної електростанції TIU Canada взяли самовідведення

https://chesnosud.org/candidate/yevsikov-oleksij-oleksandrovych

Судді, які працювали за «схемою Татькова», не шкодують про це, але прагнуть потрапити у новий Верховний суд – «Схеми»

Судді Вищого госпсуду виявились мільйонерами і власниками дорогої нерухомості (фото маєтків)

Посада: суддя Північного апеляційного господарського суду. 

Дата й місце народження: 22.09.1966, с. Прудки, Красногвардійського району Білгородської області, РФ. 

Information about relatives

Корсак Анжела Юріївна, дружина – з 2004 року – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу. 

Освіта: Українська юридична академія ім. Дзержинського у Харкові. 

Відомості про роботу (коли, де працював, на яких посадах):

1984 – робітник дільниці зеленого будівництва комбінату благоустрою та допоміжних господарств Алуштинської територіальної Ради з управління курортами профспілок.
1984 – 1986 – строкова військова служба в Збройних силах СРСР.
1987 – оператор КНС Пансіонату “Морський берег”.
1991 – 1992 – судовий виконавець Ялтинського міського народного суду.
1992 – 1993 – помічник голови Ялтинського міського народного суду.
1993 – 2002 – суддя Ялтинського міського суду.
2002 – 2009 – суддя Київського апеляційного господарського суду.
2009 – 2010 – перший заступник голови, суддя Київського апеляційного господарського суду.
2010 – 08.2011 – заступник голови Київського апеляційного господарського суду.
2011 – 2012 – голова Київського апеляційного господарського суду.
2012 – суддя Київського апеляційного господарського суду.
2012 – 2018 – суддя Вищого господарського суду України.

2018 – 2019 – суддя Київського апеляційного господарського суду.

З жовтня 2019 – суддя Північного апеляційного господарського суду. 

Причетність до одного з кейсів (який кейс, посада на момент причетності):

Кейс «Коломойський проти України»

Порушення законодавства в рамках кейсу:

9 грудня 2020 року колегія суддів Північного апеляційного господарського суду фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку, повідомила пресслужба банку.

Судді Віталій Корсак, Ольга Попікова та Олексій Євсіков скасували ухвалу судді господарського суду Києва Лариси Шкурдової від 16 жовтня 2019 року про зупинення провадження у справі № 910/1834/19.

«Апеляційна інстанція, незважаючи на порушені строки подання апеляції одним з відповідачем у справі та дію так званого „антиколомойського“ закону, фактично відновила провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку. Саме такі наслідки може мати подальший розгляд справи за позовом Ігоря Коломойського та TRIANTAL INVESTMENTS LTD (кіпрська компанія, яка володіла одним з найбільших пакетів акцій ПриватБанку до його націоналізації та належить Коломойському та Боголюбову) про незаконність договору купівлі-продажу ПриватБанку та витребування акцій до розгляду іншого позову Ігоря Коломойського — про визнання незаконною націоналізації ПриватБанку, що наразі розглядається Шостим апеляційним адміністративним судом (справа № 826/7432/17)», – заявили в Приватбанку.

Ці судді, незважаючи на порушення строків подання апеляції та дію так званого «антиколомойського» закону, фактично відновили провадження щодо скасування націоналізації ПриватБанку.

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі був помічений, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

В 2005 році суддя Апеляційного госпсуду Києва Корсак відмінив приватизацію Нікопольского заводу феросплавів, власниками акцій якого був концерн «Придніпров’я». ЗМІ писали, що користь від скасування приватизації отримає група «Приват» Ігоря Коломойського, яка володіла 25% акцій НЗФ. Тоді суддя Корсак брав участь в прес-коференції, її проводила група «Приват». А ініціатором відміни приватизації через суд була тодішній прем’єр Юлія Тимошенко, яка підіграла «Привату». 

В травні 2021 року канадська компанія TIU Canada вимагала відведення суддів Північного апеляційного госпсуду Попікової, Корсака та Євсікова. Вони розглядають справу про незаконне відключення сонячної електростанції від мереж АТ “Нікопольський завод феросплавів” (НЗФ)”.

В TIU Canada пояснили, що судді Корсак, Попікова та Євсіков раніше у справі проти державного Приватбанку виносили рішення на користь Ігоря Коломойського, який контролює НЗФ.

Тому іноземці припускають, що  судді не зможуть об’єктивно розглядати справу, пов’язану з цим. підприємством.

Президент TIU Canada Майкл Юркович, цитований прес-службою, вважає за неможливе розраховувати на неупереджене слухання справи, коли судді мають послужний список рішень на користь олігарха, який перебуває під санкціями США.

У травні всі троє суддів самі взяли самовідвід.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

Громадська рада доброчесності визнала суддю Корсака як такого, що не відповідає  критеріям доброчесності та професійної етики, зокрема, через публічні коментарі в справі щодо реприватизації «Нікопольського заводу феросплавів» (зараз належить Ігорю Коломойському), неправдиві дані в анкеті Кандидата на посаду судді ВСУ, а також через те, що віднесений слідством до групи суддів Вищого господарського суду України, на яких здійснювався розподіл справ з порушенням порядку, встановленого законом.

Disciplinary sanctions:

Суддя Корсак Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України віднесений слідством до групи суддів Вищого господарського суду України, на яких здійснювався розподіл справ з порушенням порядку, встановленого законом. 

22.08.2014 р. Солом’янський районний суд міста Києва стягнув з Корсака заборгованість за житлово-комунальні послуги на користь ПАТ «Київгаз». 

Scandals

Окрім публічних заяв у рамках справи щодо реприватизації «Нікопольського заводу феросплавів», які могли бути використаними однією зі сторін, суддя підтвердив законність передачі Київрадою під забудову ділянки, яка знаходилася впритул до пам’ятки ЮНЕСКО «Софія Київська». 

Link

Висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about

Cуд відновив розгляд позову Коломойського про скасування націоналізації ПриватБанку

TIU Canada вимагає відведення суддів Північного апеляційного госпсуду у справі про відключення НЗФ її СЕС

Канадський інвестор подав до суду на НФЗ Коломойського через відключення сонячної електростанції

Троє суддів у справі про відключення НЗФ сонячної електростанції TIU Canada взяли самовідведення

Суд без правосуддя

«Считаю до трех…»

https://chesnosud.org/candidate/korsak-vitaliy-antonovich

Position:

Суддя Господарського суду м. Києва

Date and place of birth: 22.05.1980, Макіївка, Донецька область

Information about relatives:

Омельченко Валерій Павлович, чоловік – бізнесмен, народний депутат України VII скликання від Партії регіонів, голосував за «диктаторські закони» 16 січня 2014 р.

Джарти Ольга Василівна, сестра – з 2011 року по 2013 в. о. заступника начальника Київської обласної митниці. Відома тим, що елітне авто, яке було у власності Ольги, спричинило гучне ДТП з постраждалими. Справу до судового вироку так і не було доведено.

Джарти Наталія, мати – викладачка англійської.

Джарти Василь Георгійович, батько (покійний) – ексголова м. Макіївка, екснардеп, ексміністр охорони довкілля, ексголова Ради міністрів АР Крим, наближена до Віктора Януковича особа, в 90-і – кримінальний авторитет, відомий під прізвиськом «Вася-біта»

Education:

В 2002 р. закінчила Донецький національний університет.

Відомості про роботу (коли, де працював/ла, на яких посадах):

2000-2002 – практикантка в Господарському суді міста Донецька, помічник судді Господарського суду м. Донецьк;

2002-2008 – помічник першого заступника Голови Господарського суду м. Донецьк;

2008-2010 – суддя Господарського суду Донецької області;

З 2010 і по сьогоднішній день – суддя Господарського суду м. Києва, в 2011 — 2014 рр. була заступником Голови суду.

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

Кейс «Коломойський проти України»

Violation of legislation within the framework of the case:

1 листопада 2021 р. задовольнила позов ТОВ “Реватіс”, кінцевим бенефіціаром якого є Ігор Коломойський, до державного ПриватБанку, Міністерства фінансів, а також до Фонду гарантування вкладів фізосіб, Нацбанку й Кабінету Міністрів і визнала нечинними договори купівлі-продажу акцій ПриватБанку.

Причетність до інших справ, що мали суспільний резонанс (в якій справі була помічена, статус в рамках цієї справи, рік, місяць):

В квітні 2021 р. віддала Алею загиблих воїнів АТО в парку на пр. Генерала Жмаченка (Дніпровський район столиці) під забудову.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

Джарти є чи не найзаможнішою суддею в Україні. Відповідно до декларацій за 2014-2020 рр. активи судді перевищували доходи в 10 разів (більшість активів, ймовірно, було набуто між 2010 і 2014 роками). Ціни на дорогі аксесуари та авто, задекларовані суддею, вказані нижчими за ринкові, або взагалі не вказані.

Disciplinary sanctions and punishments:

Дисциплінарних покарань не зафіксовано.

Scandals

Поціновувачка дорогих речей та світських вечірок, суддя Джарти засвітилася в ряді скандальних епізодів. За повідомленням народного депутата Володимира Ар’єва на одній з вечірок могла ймовірно вживати наркотичні речовини. В 2019 р. була однією з гостей на весіллі соратника екс-голови ОП Зеленського Андрія Богдана Андрія Довбенка. Також одним з гостей був російський шоумен Семен Слєпаков, який незаконно відвідував окупований Крим. Неодноразово під час війни разом із чоловіком відвідувала державу-агресора. Має апартаменти в окупованому Криму.

Link

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Declaration for 2017

Declaration for 2018

Declaration for 2019

Declaration for 2020

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

Сторінка у Фейсбуці – https://www.facebook.com/viktoriyadzharty

Media about:

Суддя Джарти вирішила віддати Алею загиблих воїнів АТО в парку на Жмаченка під забудову

Суддя Господарського суду Києва Джарти насудила на автомобіль вартістю понад два мільйони

Суд задовольнив позов ТОВ “Реватіс” і визнав недійсним bail-in акцій ПриватБанку

Дочка Джарти та кілька зе-депутатів: з ким Богдан гуляв на весіллі у Сен-Тропе

Вони просто сміються з нас — дочка одіозного соратника Януковича Вікторія Джарти стала найбагатшою суддею у світі

Position:

Judge of the October District Court of Zaporizhzhia

Date and place of birth: 

The information is being clarified

Information about relatives:

Kuzmin Yevhen Oleksandrovych (brother) - from 2014 to incl. works as a managing attorney at the Kuzmin and Partners Law Office; from 2007 to 2014 engaged in individual advocacy.

Education:

Yaroslav the Wise National Law Academy, Kharkiv

Information about work (when, where worked, in what positions):

2005-2007 – judge of the Dokuchayevsky city court of the Donetsk region;

2007-2015 – judge of the Proletarian District Court of the city of Donetsk (in 2015, she was elected to the position of judge indefinitely);

2015 - incl. - judge of the Zhovtnevy district court of the city of Zaporizhzhia.

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

Violation of legislation within the framework of the case:

Involvement in other cases that had public resonance (in which case was noticed, status within this case, year, month):

She refused to order a preventive measure in the form of detention against the former head of the police of the Zaporizhia region, Volodymyr Serba, who led the dispersal of the Zaporizhia Euromaidan in January 2014. During the court session, he publicly called the participants of the Revolution of Dignity Serba "violators of law and order."

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

The information is being clarified

Disciplinary sanctions and punishments:

On January 28, 2019, under No. 209/2dp/15-19, the Second Disciplinary Chamber of the High Council of Justice decided to open a disciplinary case against judges of the Zhovtnevy District Court of the city of Zaporizhzhia Pivovarova Yulia Oleksandrivna, Antonenko Maksym Volodymyrovych, Zhukova Olga Yevgeniyvna and judges of the Zaporizhzhya Oblast Court of Appeal Rassuzhday Vadim Yakovych, Vyacheslav Mykolayovych Bilokonev (now a judge of the Zaporizhzhya Court of Appeal), Oleksandr Serhiyovych Honchar. (http://www.vru.gov.ua/content/act/209_28.01_.2019_.doc ).

Scandals

The information is being clarified

Link

http://www.vru.gov.ua/act/17160

Declaration for 2015

Declaration for 2020

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

The return of Serbia. How is the case of the Zaporizhia militia officer accused of dispersing the local Maidan

The court in Zaporizhzhia released an ex-militiaman accused of dispersing the local Maidan. He was wanted for seven years

A judge from Zaporizhzhia declared a third of a million hryvnias of salary and real estate in Donetsk

Zaporizhzhia courts will be massively replenished with personnel from Donbas

Donetsk judge Pivovarova sets her own rules in Zaporizhzhia

Position:

Judge of the Sixth Appeal Administrative Court of the city of Kyiv

Date and place of birth: 

24.04.1963, смт Віньківці Хмельницької області

Information about relatives:

Божук Дар’я Анатоліївна – дочка судді, колишня суддя Хмельницького окружного адміністративного суду, Київського районного суду міста Полтави та працівниця апарату Господарського суду міста Києва

Education:

Московський юридичний інститут (закінчив у 1992 р.)

Information about work (when, where he worked, in what positions):

1997 – 2008 рр. – арбітражного суду Хмельницької області;

2008 – 2010 рр. – суддя місцевого окружного адміністративного суду міста Києва;

2010 – 2018 рр. – суддя Київського апеляційного адміністративного суду

Since 2018, he has been a judge of the Sixth Administrative Court of Appeal

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

The case of Sheremet

Violation of legislation within the framework of the case:

Залишив в силі неправове рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо скасування дисциплінарного покарання експертам КНДІСЕ, які робили так звану «портретно-психологічну експертизу» в рамках справи Шеремета

Involvement in other cases that had public resonance (in which case was noticed, status within this case, year, month):

Розглядав скаргу на рішення ЦВК про скасування реєстрації кандидатом в депутати від партії «Слуга народу» Олександра Куницького, якого ЦВК відмовилася реєструвати (кандидат мав подвійне громадянство – українське та ізраїльське). Під час розгляду скарги, за словами судді, його намагалися простимулювати, обіцяли премію, якщо він прийме рішення на користь Куницького

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

Не вказав на кому перебуває ряд великих об’єктів нерухомості (площею понад 300 метрів квадратних), вказаних в декларації

Disciplinary sanctions and punishments:

24 квітня 2019 р. Перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно Анатолія Степанюка

Scandals

Фігурував в матеріалах Центру протидії корупції як один з найбільш заможних суддів, джерела походження майна яких судді не змогли пояснити

Link

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

Суддя, який розглядав справу кандидата від «Слуги народу» Куницького, отримав смс із подякою та обіцянкою «премії»

Князь Монако українською. Як живе суддя Анатолій Степанюк

Position:

Judge of the Sixth Appeal Administrative Court of the city of Kyiv

Date and place of birth: 

The information is being clarified

Information about relatives:

Ruslan Viktorovych Gubskyi, the son of a judge, has been working as a lawyer at the Tatarov, Farynnyk, Golovko Bar Association since 2017, a law firm, one of the founders of which is the current Deputy Head of the Office of the President Oleg Tatarov

Education:

Donetsk State University

Career:

2003-2010 — as a judge of the Yasynuvat city-district court of the Donetsk region;

2009-2010 — in the position of deputy chairman of the Yasynuvatskyi city-district court of the Donetsk region;

2010-2015 — as a judge of the Donetsk Appeal Administrative Court;

since April 2015 — as a judge of the Kyiv Appeal Administrative Court;

since October 2018, she was transferred to the position of judge of the Sixth Administrative Court of Appeal.

Information about work (when, where he worked, in what positions):

2003–2010 – judge of Yasynuvatsky district court of Donetsk region;

2010–2015 – judge of the Donetsk Appeal Administrative Court;

2015 – 2018 – judge of the Kyiv Appeal Administrative Court;

Since 2018, he has been a judge of the Sixth Administrative Court of Appeal

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

The case of Sheremet

Violation of legislation within the framework of the case:

Upheld the illegal decision of the District Administrative Court of the city of Kyiv regarding the cancellation of the disciplinary punishment of KNDISE experts who performed the so-called "portrait-psychological examination" in the framework of the Sheremet case

Involvement in other cases that had public resonance (in which case was noticed, status within this case, year, month):

Considered a complaint against the CEC's decision to cancel the registration of Oleksandr Kunytskyi, a candidate for deputies from the "Servant of the People" party, whom the CEC refused to register (the candidate had dual citizenship - Ukrainian and Israeli).

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

The information is being clarified

Disciplinary sanctions and punishments:

The information is being clarified

Scandals

Was the presiding judge at the court session on December 19, 2018, when the Sixth Administrative Court of Appeal refused the National Council for Television and Radio Broadcasting to grant its appeal and upheld the decision of the District Administrative Court of the city of Kyiv from October 17, which prohibits the National Council from denying five companies group "112 Ukraine" in the extension of their digital licenses.

Link

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_81a3f2d5-47cd-4913-8295-6e2beb10d870

Declaration for 2023

mass media about:

For a decision in favor of the "Israeli" from the "Servant of the People" the judges were promised a "prize"

THE COURT REMAINED THE PROHIBITION ON NATRADA REFUSING THE EXTENSION OF DIGITAL LICENSES FOR "112 UKRAINE"

Position:

Judge of the Pechersk District Court of Kyiv

Date and place of birth: 

The information is being clarified

Information about relatives:

The information is being clarified

Education:

Higher, Kyiv National University named after Taras Shevchenko

Information about work (when, where he worked, in what positions):

After finishing the university, he worked as a legal consultant in a night club, then, according to data PROSUD - assistant to Nina Karpachova (former Ombudsman and deputy).

1999-2006 – assistant judge of the Supreme Court of Ukraine.

Since 2006, he has been a judge of the Pechersk District Court of Kyiv.

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

Involved in the so-called Sheremet case, the Sternenko self-defense case, and the Kolomoisky v. Ukraine case.

Violation of legislation within the framework of the case(s):

Obliged Privatbank to pay 350 billion UAH to Surkis' offshore firms.

According to Serhiy Sternenko, "The arsonist at the request of Portnov's lawyer and with the assistance of Avakov canceled the suspicion against Ivan Kuznetsov." Kuznetsov is one of the attackers of Serhiy, who died.

According to the lawyer Leonid Maslov (SENS Consulting), "starting from 10.08.2020 (automatic determination of the investigating judge) before the investigating judge of the Pechersk District Court of Kyiv, Vyacheslav Valeriyovych Pidpaloy, there was case No. 757/34017/20-k, based on the complaint of Antonenko Andrii Serhiyovych (representative Galenchenko Vitaly Mykhailovych) on the inactivity of the investigator (prosecutor) and setting a deadline for reviewing the materials of the criminal proceedings. For 8 months, Mr. Pidpalyi DID NOT MAKE ANY DECISION in the case. This is evidenced by the data of the register of court decisions. After a complaint to the Prosecutor General's Office in April 2021, lawyer Galenchenko received a REFUSAL (dated 13.08.2020) to limit the prosecutor's time to review the defense materials with the motivation: the lawyer's notification about the opening of the materials to the prosecutor did not specify the time for the prosecutor's possible arrival for review. The formula "during working hours, having previously agreed on the time of familiarization with the lawyer Vitaly Galenchenko (phone)" was deliberately copied by us 1:1 from the same notification about the opening of materials by the prosecution. That is, "working hours, having previously agreed..." from investigator Byrk is a normal way of invitation, but not from the defense attorney.

Involvement in other cases that had public resonance (in which case was noticed, status within this case, year, month):

In 2014, he removed the arrest from the accounts of the ex-head of the NBU Serhii Arbuzov. There were 200 million hryvnias in the accounts, as writes UP edition. The reason for removing the arrest from the accounts in the court decision is that Arbuzov was not notified of the suspicions.

He refused to satisfy the complaints of Prosecutor Serhiy Horbatyuk, who was investigating crimes against the participants of the Revolution of Dignity, against the actions of Deputy Prosecutor General Yuriy Stolyarchuk. At the same time, in violation of the law, he artificially delayed the consideration of the complaint.

As reported DeJure Foundation, the arsonist returned to ex-minister of agrarian policy Mykola Prysiazhnyuk almost 2 million dollars, which were seized during the search of his sister's house.

This judge is also known for ordering Privatbank to pay Hryhori and Ihor Surkis about UAH 10 billion, which they allegedly lost as a result of the bank's nationalization. By the way, the Surkis brothers are longtime partners of Viktor Medvedchuk.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

He has expensive movable property, land plots, real estate in the capital and in the Kyiv region origin is not fully understood.

Disciplinary sanctions and punishments:

In 2016, criminal proceedings were opened against Pidpaly due to the fact of making a knowingly unjust decision (Article 375 of the Criminal Code). The fate of the proceedings is not known for sure, but there is reason to say that it was closed.

Scandals

In 2007 (during the second government of Viktor Yanukovych) signed the decision to search Yuriy Lutsenko's apartment within the framework of the criminal case about Lutsenko's abuse of his official position as Minister of Internal Affairs in 2005-2006.

In 2018, he gave permission to receive all phone call data and sms of investigative journalists Nataliya Sedletska (Schemes: corruption in details, Radio Svoboda) and Khrystyna Berdynskyi (Novoye Vremya). In the journalistic environment, it was assessed as an attack on freedom of speech.

Made a dubious decision in a civil dispute, ordering the defendant to pay the plaintiff more than UAH 56 million - almost UAH 51.6 million of the loan debt plus UAH 4.9 million in interest; at the same time, the examinations of the Ministry of Internal Affairs, the Security Service of Ukraine and the Ministry of Justice indicated that the defendant's signature under the loan agreement was forged, that is, the plaintiff, in whose favor the judge ruled, resorted to fraudulent actions.

Link

Declaration of income

Declaration for 2019

Declaration for 2020

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

A dangerous precedent: how the Pechersk court violates the rights of Ukrainians

What is known about the judge Pidpaly, who is considering the preventive measure of Medvedchuk

What did they do to themselves: the judge of the Pechersk Court of the city of Kyiv Vyacheslav Pidpaly

Judge Pidpaly, who did not allow Medvedchuk to be imprisoned, was sent to the "Pravotvorets" base

Position:

Judge of the Pechersk District Court of Kyiv

Date and place of birth: 

28.05.1985 - Alchevsk

Information about relatives:

The information is being clarified

Education:

2007 — Kyiv National University of Culture and Arts

2011 — Kyiv National University named after Taras Shevchenko

Information about work (when, where he worked, in what positions):

2013 – 2015 – judge of Alchevsk city court of Luhansk region;

April 7, 2015 - incl. - judge of the Pechersk District Court of Kyiv.

*We remind you that since April 2014, Alchevsk was in the zone of the "Anti-terrorist operation in the East of Ukraine", and since June 2014 it was already under the control of the occupiers.

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

"Fortuna" case;

The case against the participants of the March 20 action;

The case of Ihor Soloninka, a centurion of the 5th centurion of the Maidan Self-Defense;

The case of the murder of Sheremet.

Violation of legislation within the framework of the case(s):

She left without consideration the request of the defense side of Victoria Kotelenets "Fortuna" to change the preventive measure, leaving her under 24-hour house arrest. Later, another judge of the Pechersk Court reduced Victoria's remand, changing her from 24-hour house arrest to night-time house arrest.

Improperly informed the defense of activist Roman Ratushny about the time of the meeting regarding the motion of Roman's lawyers to recuse himself judge Kristina Konstantinova.

Having no legal grounds, she ordered the hearing of the petition regarding the seizure of the property of the centurion of the 5th centurion of the Maidan Self-Defense, veteran Ihor Soloninka (Ihor appears so far as a witness in the criminal proceedings for the murder of 13 Berkut fighters during the Revolution of Dignity) in closed session, expelling him from the hall press and people's deputies of Ukraine.

The defense side of Yulia Kuzmenko refused to challenge the judge Sergey Vovka, who chose Yulia as a preventive measure in the form of detention.

Involvement in other cases that had public resonance (in which case was noticed, status within this case, year, month):

  • Issued a court decision obliging the General Prosecutor's Office to stop the search for ex-Minister of Ecology, Regional Minister Mykola Zlochevskyi, who was suspected of serious corruption crimes.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

She did not specify the price of an apartment in Kyiv.

Disciplinary sanctions and punishments:

Disciplinary action in the form of a warning - decision of the Second Disciplinary Chamber of the High Council of Justice

Scandals

  • On July 10, 2015, in the absence of representatives of the prosecutor's office, the police and the case itself at the meeting, she removed the arrests from the "Metrograd" shopping center, the "Metropolis" shopping center and the "Rus" hotel, which were seized at the time by the Russian gang raiders of the ex-vice speaker of the State Duma of the Russian Federation Oleksandr Babakov.
  • Considered the case of the "diamond prosecutor" Oleksandr Korniyets and on October 22, 2015 decided decision on the application of a preventive measure in the form of bail in the amount of 3 million hryvnias.

According to the data "Censor.net", the first deputy head of the Main Investigation Department of the GPU Volodymyr Shapakin and the deputy prosecutor of the Kyiv region Oleksandr Korniyets were detained on July 5, 2015 on suspicion of receiving a bribe in the amount of 3 million 150 thousand UAH. During the searches, $ 400,000 was seized from Shapakin, and a significant amount of jewelry, 65 diamonds and a Kalashnikov assault rifle were seized from Korniyets. Both detainees were notified of the suspicion of committing a crime, provided for in Part 4 of Article 368 of the Criminal Code (receiving a bribe).

  • Decided decision on the selection of a preventive measure in the form of house arrest against the head of the Kyiv regional organization "Svoboda" Ihor Sabiya for the protest against the introduction of amendments to the Constitution of Ukraine regarding the consolidation of the separate status of Donbas, which took place under the building of the Verkhovna Rada of Ukraine on August 31, 2015.
  • Judge Shaputko ruled decision on the selection of a preventive measure in the form of detention without bail in respect of police officer Serhii Oliynyk, who on February 7, 2016, while on duty, pursued 4 boys on a BMW, as a result of which he opened fire and mortally wounded a 17-year-old offender - details

Link

Declaration for 2018to

Declaration for 2019

Declaration for 2020

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

The patrolman, who was accused of murdering a BMW passenger, is tried by a judge from the "DPR"

The court left the ATO veteran Kotelenets under house arrest

The court ordered the GPU to remove ex-minister Zlochevskyi from the wanted list

Sheremet's case: the court arrested volunteer Yulia Kuzmenko

The court left the ATO veteran Kotelenets under house arrest

Metropolitan Pavla's sentence will be passed by the judge who let drunk drivers go without punishment

This did not happen even under Yanukovych: Ukrainian courts make decisions in favor of Putin's oligarchs.

Position:

Judge of the Pechersk District Court of Kyiv

Date and place of birth: 

04/12/1977, Severodonetsk, Luhansk region

Information about relatives:

Tarasyuk Anatoliy Vasyliovych (former husband) - from 2012 to 2016, an officer of the Security Service of Ukraine. – according to the declaration of family ties for 2012-2016

Anastasia Tarasyuk is a daughter who, according to information, voiced by Serhii Sternenko, recorded a video in which she declared that Crimea does not belong to Ukraine and stood up for the Russian propagandist singer "Basta"

Viktor Petrovych Kytsyuk (civilian) - from 2009 to 2012, judge of the Zhovtnevy District Court of Kharkiv, from 2012 to 2018, judge of the Pechersk District Court of Kyiv
* During the Maidan, he persecuted protesters for traveling to Mezhihirya, for which he was accused of making deliberately unjust decisions.

Lyudmila Petrivna Kytsyuk (sister of civil husband) – 2010-2013 assistant judge of the Pechersk District Court of Kyiv, 2013-2018 assistant to the head of the court of the Pechersk District Court of Kyiv

Education:

National Law Academy of Ukraine named after Yaroslav the Wise

Information about work (when, where he worked, in what positions):

2003 - incl. - judge of the Pechersk District Court of Kyiv (from 2009 was elected to the position of judge indefinitely).
* Appointed By decree President Leonid Kuchma

Involvement in one of the cases (which case, position at the time of involvement):

She sent under house arrest the participants of the action for Sternenko's birthday, aimed against political repression - activists Roman Ratushny, Oleksiy Bilkovsky and Serhiy Filimonov.

She refused Andrii Antonenko in temporary access to personal belongings.

Violation of legislation within the framework of the case:

She did not allow the questioning of witnesses from the side of the suspects, which violated the principles of fair trial and actually denied the suspects the right to proper defense.

Involvement in other cases that had public resonance (in which case was noticed, status within this case, year, month):

In 2016, she illegally allowed a search to be conducted on an activist of Avtomaidan. There were no legal grounds for carrying out such actions - the text of the resolution did not contain any ties of the activist to the case under investigation.

Also, this judge kept secret the content of the original examination of the British "expert" Birch (this examination is one of the key "evidences" of the prosecution) in the Sheremet case, although there were no sufficient grounds for this.

Dishonesty

(presence of circumstances indicating a probable violation by the pursuer of the Law of Ukraine "On Prevention of Corruption"):

She did not declare the value of the car, which it uses or which it owns.

Kristina Konstantinova during the war took 1.2 million hryvnias in debt.

Disciplinary sanctions and punishments:

The information is being clarified

Scandals

According to the De Jure Foundation, "according to SBU materials, judge Konstantinova helped the odious Maidan judge Viktor Kytsyuk hide from the investigation. It was to her apartment that Kytsyuk moved his belongings, funds and documents in order to prevent their arrest and seizure in the course of investigative actions."

  • On January 13, 2015, the GPU investigator appealed to Judge Konstantinova with a request for permission to obtain information on Yanukovych's telephone connection with Russian subscribers. Thanks to this permission, the prosecutor's office hoped to identify persons who helped the fugitive president to leave the country. The judge scheduled the hearing only 10 days later - on January 23. And then, for unknown reasons, she postponed the consideration of the petition to February 2, 2015. When the prosecutor's office announced that such terms block the consideration of the case, Krystyna Eduardivna refused the request.

Link

Declaration for 2021

Declaration for 2022

Declaration for 2023

mass media about:

Judge Konstantinova, who sent Ratushny and Filimonov under house arrest, previously allowed searches of Avtomaidan activists

The scandalous daughter of judge Konstantinova was arrested for driving drunk

During the war, the judge of the Pechersk court, Konstantinova, received 1,000 hryvnias of financial support and borrowed 1.2 million hryvnias

THE DAUGHTER OF A KYIV JUDGE STANDED UP FOR BASTA AND CALLED UKRAINIANS "CAttle"