Посада: голова Департаменту Карного розшуку Національної поліції України.
Провина:
Він та його підлеглі причетні до фальсифікації справи проти Антоненка, Кузьменко, Дугарь.
Кар’єра:
Народився в 1982 році в Кролевецькому районі Сумської області. Розпочав свою роботу дільничним офіцером, має багаторічний досвід роботи в карному розшуку та підрозділах по боротьбі з організованою злочинністю.
- В 2012 році виконував обов’язки керівника Ковпаківського РВ міліції Сум.
- В 2015- 2016-му роках був начальником Управління внутрішньої безпеки в Сумській області.
- В 2017 році очолював Київське обласне управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.
- В 2018 році призначено заступником ГУНП Сумської області – начальником кримінальної поліції області.
Скандали:
В серпні 2019 журналісти звинувачували Вадима Дзюбинського в санкціонуванні незаконних обшуків у справі викрадення авто, яке належало дружині одного з оперуповноважених Сумської поліції. Тоді начебто у порушення принципу презумпції невинуватості здійснювали обшуки і вилучення майна на підставі “приналежності до кримінального світу”.
Деталі – за посиланням.
Вадим Дзюбинський був у керма Ковпаківського райвідділу міліції Сум, коли 17 січня 2012 року там помер 32-річний сумчанин Олексій Ходаков – у кайданках на руках, заведених за спину. На його тілі були виявлені тілесні ушкодження і травми внутрішніх органів. Через кілька місяців за підозрою у побитті Ходакова затримали трьох міліціонерів: Богдана Собину, Миколу Тертичного і Дмитра Москаленка. До Вадима Дзюбинського офіційних претензій слідство не мало. Майже два роки троє затриманих провели в СІЗО. Увесь цей час їх підтримував Дзюбинський. А після того як голова Сумського райсуду Ігор Дашутін змінив правоохоронцям запобіжний захід, відпустивши їх на волю, і обвинувачені міліціонери повернулись до роботи, один з них – Дмитро Москаленко – перейшов на роботу до Управління внутрішньої безпеки поліції Сумщини, яке очолював Вадим Дзюбинський. До слова, суд над тепер уже поліціянтами триває й досі. І, у зв’язку із перемогою судді Ігоря Дашутіна у конкурсі до Верховного суду, вірогідніше за все, цю справу вкотре почнуть слухати спочатку. Детально ознайомитись із цією справою можна в реєстрі судових рішень, № справи 1817/4037/12.
Деталі – за посиланням.
Недоброчесність:
Дружина, Дзюбинська Євгенія Вячеславівна, зареєстрована як ФОП другої групи, що здійснює торгівлю продуктами харчування, діяльність у сфері фотографії, перукарень – всього – 6 КВЕД, згідно декларації чоловіка отримала за період з 2015 по 2019 роки трохи більше 2 мільйони 200 тисяч гривень сукупного доходу, як підприємець та інші доходи. При цьому вона придбала авто КІА Sportage, задекларована ціна 940 950 грн., продавши інше авто з задекларованою вартістю 255 000 грн. Тобто, виключно математично, якщо порахувати витрати на авто, дохід дружини Вадима Дзюбинського становив трохи більше 20 тисяч гривень на місяць. І при цьому в 2017 році сім’я купує дві земельні ділянки в місті Суми та будує будинок загальною площею 150 кв.м. Який вже у 2018 році декларують як збудований.
І станом на зараз в неї також задекларовані, окрім згаданої КІА Sportage: DODGE RAM-1500, MERCEDES-BENZ GLC 220D, HARLEY-DAVIDSON FLHX. При цьому останні три зареєстровані в 2020 році.
18 березня декларацію подав колишній заступник начальника ГУ Нацполіції в Сумській області Вадим Дзюбинський, який нині очолює департамент карного розшуку Національної Поліції України. Високопоставлений працівник поліції з минулого року працює в Києві, однак житла ані у користуванні, ані в оренді не декларує. Водночас, сам декларант у розділі «Інформація про суб’єкта декларування» і місцем реєстрації, і місцем фактичного проживання зазначив місто Київ.
Джерело – за посиланням.
Зв’язки:
- Дзюбинська Євгенія Вячеславівна – дружина.
Документи:
- Декларація за 2015 рік.
- Декларація за 2016 рік.
- Декларація за 2017 рік.
- Декларація за 2018 рік.
- Декларація за 2019 рік.
Посилання:
Участь в резонансних справах:
ЗМІ про: